Budujemy nowy Dom!

Jeśli tylko chcesz możesz nas wesprzeć 😊

W 2019 roku rozpoczęliśmy budowę nowego budynku mającego zapewnić wyższy standard pobytu dla naszych pacjentów. Nowy budynek ma nie tylko pomieścić wszystkie miejsca noclegowe, które na razie znajdują się jeszcze w obecnych murach, ale również znacząco podwyższyć poziom po przez wysoką jakość wykorzystywanych materiałów jak również nowoczesne rozwiązania budowlane na miarę III dekady XXI wieku.

Jedną z najważniejszych możliwości jaką zapewni nam nowo budowany dom to dostępność dla ludzi z niepełnosprawnościami m. in. poruszącymi się na wózkach. Nowy dom będzie spełniał wszystkie normy dla przyjaznego i bezproblemowego korzystania dla osób o ograniczonej możliwości do samodzielnego poruszania się.  Kolejnym bardzo ważnym aspektem będzie dostęp do łazienek dedykowanych dla każdego z pokoi.

Wszystko to i wiele innych rzeczy wyniesie terapię w naszym ośrodku na jeszcze wyższy poziom.

Niestety wybuch pandemii COVID-19 na początku sparaliżował inwestycję, a kiedy kwestia zagrożenia epidemiologicznego opadła to bardzo wysoki wzrost cen materiałów budowlanych sprawił, że realizacja projektu jest znacznie wolniejsza niż zakładaliśmy na samym początku.

Dlatego jeśli chcesz nam pomóc to świetnie!
Dzięki Twojej darowiznie znacznie szybciej uda nam się ukończyć projekt i otworzyć drzwi dla nowych potrzebujących naszej pomocy pacjentów.